Váš nevidomý pacient

Cílem publikace (je i v elektronické podobě), kterou připravilo občanské sdružení Okamžik, je poskytnout srozumitelnou formou informace, doporučení i návody pro praktickou a oboustranně příjemnou pomoc nevidomým a jinak těžce zrakově postiženým pacientům v nejrůznějších zdravotnických zařízeních.

Občanské sdružení Okamžik již 10 let působí v oblasti pomoci lidem se zrakovým postižením. Je poskytovatelem  několika akreditovaných služeb pro nevidomé. Jednou z aktivit je i publikační a informační činnost, v rámci níž  v tomto roce vydalo publikaci s názvem Váš nevidomý pacient. Vydání této publikace finančně podpořilo Ministerstvo zdravotnictví ČR a Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška.

Úryvky z publikace naleznete na www.nevidomimezinami.cz.

Publikace nyní není na internetu volně ke stažení, můžete si ji však ZDARMA objednat v Poradenském centru občanského sdružení Okamžik.

kategorie: Jak mohu pomoci
Komentáře k článku
:
:
:
MGCEH:
Datum: 22.12.2013 12:42:14
Dobrý den, využívám vaší nabídky - prosím o zaslání publikace Váš nevidomý pacient. Oslovil mne tatínek nevidomé 8 leté holčičky, abych ji vyučovala hru na flétnu. Dnes přišla Marika na první hodinu. Je docela vyděšená... Také jsem se chtěla zeptat, zda neposkytujete online rady (zdarma), jak s holčičikou pracovat. Byla bych moc ráda, kdybych se občas mohla někoho zeptat, jak se postavit k určitým situacím. Pokud publikaci budete ochotni zaslat, pak můj e-mail: x.lenka.mach@seznam.cz Přeji Vám hezké prožití svátečních dnů. Lenka Machalská, Zlín

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku