Helpnet / Zaměstnávání / Nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením
Celkem 11 článků
články: [1-10] [11]

Burza práce

Projekt Konta BARIÉRY Nadace Charty 77 chce přispět k lepšímu uplatnění handicapovaných na trhu práce. Na portálu se nachází databáze pracovních nabídek, ty aktuální mohou zájemci dostávat i elektronickou poštou. Projekt informuje rovněž o možnostech vzdělávacích kurzů.

Práce OZP

Projekt Nadačního fondu pro podporu zamětsnávání osob se zdravotním postižením a AV Institut s.r.o. nabízí komplexní servis pro osoby se zdravotním postižením hledající práci a důkladné vzdělávání zaměstnavatelů.Uchazeči o zaměstnání zde mohou nejen vyhledávat v personálních inzerátech, ale také  vložit bezplatně do systému svůj životopis.

Práce pro ZP

Portál je zaměřen na potřeby osob se zdravotním postižením, zejména pro zprostředkování pomoci v uplatnění na trhu práce. Nabízí informace týkající se legislativy, dále pak tržiště pracovních nabídek a poptávek, kontaktů na podporovaná zaměstnání a chráněné dílny a v neposlední řadě i oblast vzdělávání. Jde o projekt Národní rady zdravotně postižených v rámci iniciativy EQUAL.

Kariérní stránky O2 Czech republic a.s.

Pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením nabízí O2 Czech republic a.s.. Jde o různorodé pracovní příležitosti. Pokud by zájemci se zdravotním postižením chtěli zjistit více o tom, jak se u společnosti pracuje nebo na co se připravit ve výběrovém řízení, mohou se obrátit na Marcelu Vencourovou (marcela.vencourova@o2.cz) ze společnosti O2 Czech republic.

Práce jinak

Stránky projektu Alternativa, zaměřeného na alternativní úvazky určené alternativním skupinám zaměstnanců. Alternativní úvazky, které tento projekt podporuje, jsou především zkrácená pracovní doba v různé délce a rozvržení v pracovním týdnu, pružná pracovní doba, stlačený pracovní týden, práce z domova, sdílení úvazků, práce na DPP a DPČ a podobně. Stránky obsahují i nabídky zaměstnání.

Práce.cz

Sekce Nabídky práce pro osoby se ZPS (ZTP) na portálu Práce.cz umožňuje vyhledávání nabídek v členění pro osoby s možností docházení do firmy a bez možnosti docházení do firmy. Dále obsahuje rady pro osoby se ZPS týkající se psaní životopisu a přijímacího pohovoru.

Průvodce světem povolání

Server poskytuje informace o více než 600 povoláních formou textu, fotografií a zvukových dialogů. V části Možnosti povolání pro klienty se zdravotním postižením je pro každý z 11 druhů zdravotního postižení uveden seznam povolání, u kterých je značná pravděpodobnost, že se v nich občané s tímto postižením mohou uplatnit. 

Portál pracovních příležitostí

Pro osoby se zdravotním postižením je určen Portál pracovních příležitostí, který provozuje Sociální agentura, o.s. Portál nabízí volná pracovní místa z Ústeckého kraje, přehled změn v zákoníku práce a radí, jak správně oslovit zaměstnavatele.

Centrum Paraple

Web Centra Paraple zveřejňuje v rubrice Zaměstnání nabídky zaměstnání i poptávky po práci.  

Burza práce pro osoby se zrakovým postižením

Cílem tohoto portálu je přinášet informace z oblasti zaměstnávání osob se zrakovým postižením z krajů, kde je realizován projekt " Komplexní program podpory zaměstnávání osob se zrakovým postižením " – a to v Královéhradeckém, Olomouckém, Pardubickém, Ústeckém kraji a Kraji Vysočina. Uchazeči o práci a zaměstnavatelé mohou stránky využívat pro zadávání inzerce za účelem vyhledávání vhodného zaměstnání, získávat důležité informace z oblasti zaměstnanosti a vyměňovat si své zkušenosti s těmi, kteří mají stejný problém nebo jej již vyřešili

Celkem 11 článků
články: [1-10] [11]

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku