Helpnet / Vnitřní nemoci / Onkologické nemoci / Typy nádorů / Rakovina v oblasti hlavy a krku

O nádorech hlavy a krku

Podrobně se nádory hlavy a krku zabývá web České onkologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Rakovina hlavy a krku

Stránky věnované rakovině hlavy a krku popisují toto onemocnění, jeho příznaky, rizikové faktory, léčbu a přidávají i příběhy pacientů.

Rakovina hlavy a krku

Záznam pořadu České televize z cyklu Diagnóza. Čtvrt století hrál a zpíval Vladimír Kerndl na amerických výletních lodích. Když se v půli devadesátých let vrátil na domácí pódia, zkřížila mu cestu těžká nemoc. Po náročné operaci v brněnské Fakultní nemocnici U svaté Anny, kterou vedl prof. MUDr. Rom Kostřica, následném ozařování a chemoterapii málokdo věřil, že se "český Sinatra" na jeviště ještě někdy vrátí. Po nečekaném obratu v léčbě však jeho swingová hvězda začala znovu stoupat…

Nádorová onemocnění hlavy a krku

Web Masarykova onkologického ústavu informuje o příznacích, stanovení diagnózy, léčbě operací, ozařováním, chemoterapií, klinickém hodnocení, vedlejších účincích léčby a sledování pacienta po léčbě.

Léčba nádorů hlavy a krku a její komplikace

Brožura Ligy proti rakovině Praha je k dispozici v PDF ke stažení na jejích stránkách.

Nádorová onemocnění plic a orl oblasti

Web Onkofora přináší podrobnosti o nádorových onemocněních v oblasti hlavy a krku a plic, zabývá se léčbou těchto nádorových onemocnění.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku