Helpnet / Vnitřní nemoci / Onkologické nemoci / Typy nádorů / Rakovina prostaty

Rakovina prostaty

Na stránkách MUDr. Jiřího Štefánka určených studentům 1. ročníku Lékařské faktulty Univerzity Karlovy je rovněž článek o rakovině prostaty. Lze se zde dočíst o nemoci jako takové, jejích projevech a příznacích, diagnostice, dále také o prevenci. Také jsou zde popisovány typy léčby.

Rakovina prostaty

Server Biobran informuje o rakovině prostaty. Popisuje samotné onemocnění, dále seznamuje s jinými výrazy, pod kterými se můžeme s nemocí setkat. Zmiňuje se o příznacích rakoviny prostaty, druzích vyšetření či stupních nemoci, stádiích, pak také o možnostech léčby. Jsou zde také otázky, na které by se pacient měl zeptat svého lékaře.

Nádory prostaty

Stránky Urologické kliniky Praha popisují samotné onemocnění, jeho prevenci či screening a informuje o tom, co je to dědičná rakovina prostaty.

Rakovina prostaty

Server Vitalion informuje o rakovině prostaty. Popisuje etiologii, rizikové faktory či prevenci nemoci. Uvádí příznaky a průběh onemocnění. Zajímá se o vyšetření a léčbu.

Karcinom prostaty

Příspěvek na webu Komplexního onkologického centra se zabývá léčebnými postupy - příznaky, diagnostikou, léčbou a prevencí.

Rakovina prostaty

Příspěvek Ligy proti rakovině popisuje vznik nemoci a její příčiny, vyšetřovací metody, různé typy léčby, jaké má nemocný vyhlídky do budoucna a preventivní doporučení.

Podrobnosti o nádorech prostaty

Web Onkofora přináší podrobnosti o nádorovém onemocnění prostaty. Zabývá se příznaky, diagnostikou a léčbou nemoci.

Nádory prostaty

Web Nádory.cz přináší základní anatomické údaje, popisuje zánětlivá onemocnění, proliferativní léze, nádorové léze, pseudotumorózní změny. Uvádí zajímavé aktuální práce a doporučenou monografii.

Rakovina prostaty, nemoc z blahobytu

Výtah z knihy Čínská studie na stránkách WM magazinu se zabývá souvislostmi mezi stravou a možnostmi prevence a léčby rakoviny prostaty.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku