Helpnet / Vnitřní nemoci / Onkologické nemoci / Poradny a diskuse

On-line poradna - rakovina prsu

Na webu Mamma Help odpovídá na osobní dotazy, týkající se onemocnění a léčení nádorových onemocnění prsu, odborník, chirurg a onkolog MUDr. Václav Pecha.

Diskusní fórum - rakovina prsu

Na webu Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu lze diskutovat o desítkách témat, příspěvků je zde několik tisíc. 

Poradna Amelie

Poradna je zaměřena především na problematiku onkologicky a jinak nemocných a jejich blízkých. Do webového formuláře lze vložit otázku pro psychoterapeuta, psychiatra, sociálního pracovníka, právníka, onkologa nebo člověka s podobnou zkušeností.

Avon Linka proti rakovině prsu

Mamma Help provozuje bezplatnou telefonní linku 800 180 880, kam se můžete anonymně obrátit o pomoc každý všední den od 9.00 do 19.00 hod. Na lince s Vámi hovoří zkušené laické terapeutky. Své dotazy odborného rázu můžete konzultovat se zkušenými onkology vždy ve středu od 16.00 do 19.00 nebo s psychology vždy v pátek od 16.00 do 19.00 hod.

Onkologické informační centrum

Masarykův onkologický ústav provozuje bezplatnou nádorovou telefonní linku (v pracovní dny od 8 do 15 hodin na 800 222 322), své dotazy můžete posílat také emailem. Na dotazy odpovídají odborníci MOÚ.

Poradna lékaře

Na webu Léčba-rakoviny.cz lze vkládat dotazy týkající se rakoviny prsu a rakoviny.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku