Helpnet / Vnitřní nemoci / Onkologické nemoci / Organizace / Poskytovatelské organizace

HAIMA - Unie pro pomoc dětem s poruchami krvetvorby

Stránky informují o činnosti unie, uvádějí kontakty na pracovní skupinu dětských hematologů v ČR.

Proti rakovině prsu

Seznam specializovaných pracovišť, kde lze absolvovat vyšetření prsu (portál Tiscali).

Amelie

Občanské sdružení Amelie poskytuje onkologicky nemocným a jejich blízkým již pátým rokem odborné psychosociální služby a v poslední době i registrované sociální služby - odborné sociálmí poradenství a aktivizační služby. Působí v Praze, Středočeském kraji a na Olomoucku.

Gaudia proti rakovině

Občanské sdružení nabízí psychoterapeutické a psychosociální služby nejen přímo u lůžka pacientů v nemocnicích, ale také podporu rodinným příslušníkům, kteří se s nastalou těžkou situací mnohdy také vyrovnávají velice špatně.

Lymfomapa

Seznam zdravotnických zařízení v ČR, kde poskytují přístrojovou a manuální lymfodrenáž (na webu Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu.

Svaz postižených civilizačními chorobami v České republice, o.s.

SPCCH poskytuje služby pro dospělé kardiaky, respiriky, diabetiky, postižené roztroušenou sklerózou, onkologickým onemocněním, dialyzované pacienty, postižené únavovým syndromem, vertebrogenním onemocněním, dále letní a zimní tábory a rehabilitačně výchovné pobyty pro děti postižené astmatickým a alergickým onemocněním, diabetem, epilepsií, celiakálií, kardiovaskulárním onemocněním.

Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s.

Informační a edukační centrum, metodická pomoc onkologickým organizacím, koordinace projektů a kampaní ve prospěch prevence a léčby nádorových onemocnění prsu, léčba lymfedému a rady po ablaci, pomůcky pro nemocné, publikace ke stažení.

Mamografy

Adresář zdravotnických zařízení, kde mají mamograf - na stránkách sdružení Mamma Help, členění podle krajů.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku