Helpnet / Vnitřní nemoci / Alergie / Základní informace

Alergická rýma

Doporučený postup pro praktické lékaře zpracovala v rámci projektu České lékařské společnosti J.E.Purkyně MUDr. Ester Seberová. 

Alergie

Sekce na webu Zdravcentra.cz s odkazy na množství článků věnovaných problematice alergií, mezi nimiž dominuje sedmidílný seriál MUDr. Eugena Hinterbuchnera Imunita a alergie.

Potravinová alergie

Seriál MUDr. Martina Fuchse na webu České iniciativy pro astma se zabývá potravinovou alergií, kterou trpí po celém světě možná až 4 procenta populace.

Alergie na bílkovinu kravského mléka

Doporučený postup pro praktické lékaře zpracoval v rámci projektu České lékařské společnosti J.E.Purkyně MUDr. Pavel Frühauf, CSc.

Potravinové alergie

Seznam článků na téma potravinové intolerance a alergie, které jsou publikovány na serveru Potravinová alergie.info. Články se týkají potravinových alergií a intolerancí, zejména Alergie na mléčnou bílkovinu (ABKM), Intolerance laktózy, Celiakie, Duhringova choroba, Alergie na vejce, rozdělení alergií a intolerancí. Dalším tématem je problematika sociálních dávek a příspěvků státu pro občany postižené určitou formou potravinové alergie nebo intolerance.

Alergie - speciál

Stránka obsahuje odkazy na všechny články a diskuse na téma alergie, které byly publikovány na serveru Doktorka.cz.

Alergie

Článek na webu Doktorka.cz obsahuje popis nemoci, její klasické léčby, přírodní a doplňkové léčby a také odkazy na související články k tématu alergie.

Průvodce nejčastějšími alergiemi

Deset nejčastějších původců alergií uvádí v přehledné podobě web Alergie a já.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku