Helpnet / Sociální služby / Krajské databáze poskytovatelů sociálních služeb

Registr poskytovatelů sociálních služeb v Plzeňském kraji

Plzeňský kraj nahradil na krajském portálu svůj přehled odkazem na registr poskytovatelů sociálních služeb, který provozuje MPSV. Lze v něm vyhledávat podle kraje, okresu a typu poskytovaných slu

Katalog sociálních služeb Pardubického kraje

Katalog obsahuje seznam poskytovatelů sociálních služeb i s podrobných popisem poskytovaných služeb. Umožňuje vyhledávání podle více kritérií.

Příspěvkové organizace v Olomouckém kraji

Sekce uvádí u každé z organizací základní informace o poskytovaných službách, zřizovací listinu a výroční zprávy.

Příspěvkové organizace zřizované Moravskoslezským krajem

Databáze nabízí přehled všech poskytovatelů sociálních služeb, jejichž zřizovatelem je Moravskoslezský kraj.

Katalog sociálních služeb v Libereckém kraji

V katalogu lze vyhledávat podle cílové skupiny, lokality a druhu služby. Nově je propojen i s geoportálem, takže lze najít i umístění zařízení na mapě.

Databáze NNO v kraji Vysočina

Databáze na portálu kraje Vysočina představuje nestátní neziskové organizace působící v (nejen) oblasti sociálních služeb.

Zařízení sociálních služeb v Jihočeském kraji

Adresář uvádí zařízení sociálních služeb v působnosti odboru sociálních věcí a zdravotnictví krajského úřadu Jihočeského kraje.

Adresář sociálních služeb v Jihomoravském kraji

Adresář je členěn podle okresů a na sociální služby pro seniory, pro osoby se zdravotním postižením, pro děti, mládež a rodiny a pro osoby ohrožené sociálním vyloučením a osoby v krizi.

Katalog sociálních služeb Zlínského kraje

Elektronický katalog umožňuje vyhledávání podle názvů poskytovatelů sociálních služeb, ale rovněž podle druhu sociální služby, potřeby řešení či cílové skupiny.

Registr poskytovatelů sociálních služeb v Praze

Portál hl. m. Prahy odkazuje na vyhledávání v registru poskytovatelů sociálních služeb provozovaných Ministerstvem práce a sociálních věcí.


Katalog sociálních služeb Ústeckého kraje

Katalog byl uveden do provozu v březnu 2013 jako hlavní výstup projektu Katalog sociálních služeb, zkvalitnění jejich nabídky a vzdělávání jejich poskytovatelů. Elektronický katalog poskytovatelů sociálních služeb v Ústeckém kraji obsahuje aktuální nabídku sociálních služeb dle různých kritérií (typ služby, cílová skupina uživatelů).

Adresář zařízení sociální péče ve Středočeském kraji

Adresář umožňuje výběr zařízení podle územně správních celků.

Katalog sociálních služeb Královéhradeckého kraje

Katalog sociálních služeb Královéhradeckého kraje se na této stránce ukrývá pod názvem Pro zájemce o služby v horní liště.

Poskytovatelé sociálních služeb v rámci kraje Praha

Na adresu http://www.alfabet.cz/kontakty zařadil portál Alfabet.cz databázi poskytovatelů sociální péče v rámci kraje Praha. Informace obsahují adresu, telefon, e-mail, adresu webu, kontaktní osobu, charakteristiku zařízení, poskytované služby, specializaci a druh zařízení.  

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku