Helpnet / Sluchové postižení / Kompenzační pomůcky / Dodavatelé pomůcek

AudioNIKA

Dodavatel kompenzačních pomůcek, dílů ke kochleárním implantátům, baterií a příslušenství ke sluchadlům, které prodává i v internetovém obchodě.

AURIS

V e-shopu firmy zaměřené na ochranu sluchu a prodej příslušenství ke sluchadlům nakoupíte "špunty do uší" všeho druhu, baterie do naslouchadla, vysoušeč na sluchadla, hadičky a čisticí tablety na ušní tvarovky a další potřeby pro uživatele naslouchátka. Firma nabízí také individuální chrániče sluchu proti hluku a vodě.

Siemens Audiologická Technika

Dodavatel velmi širokého sortimentu  sluchadel a diagnostických přístrojů.

Widex Line

Výhradní dovozce a distributor sluchadel dánské firmy Widex.

Kompone

Dodavatel širokého sortimentu komunikačních a kompenzačních pomůcek pro neslyšící a nedoslýchavé, u kterých uvádí i výši možného příspěvku.

Anticer

Dodavatel zvukovodných sluchadel a kompenzačních pomůcek pro sluchově postižené.

Audiocentrum Tv

Firma zabývající se poradenstvím a komplexními službami pro sluchově postižené prezentuje na svých stránkách nabídku sluchadel, příslušenství a kompenzačních pomůcek pro poslech TV, signalizaci, buzení a porozumění u telefonování.

Unie neslyšících Brno

Na stránkách svého e-shopu má Unie neslyšících Brno rozsáhlý katalog komunikačních a kompenzačních pomůcek pro osoby se sluchovým postižením.

Sluchadla pro život.cz

Společnost REJA nabízí na těchto stránkách sluchadla a výrobky pro bezdrátovou komunikaci Phonak a další služby. Pobočky má v Praze, Brně, Ostravě, Opavě a Ústí nad Orlicí.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku