Helpnet / Pomůcky / On-line katalogy a prodejny

Zdravotnické prodejny Eliška

Rozsáhlý sortiment internetové prodejny obsahuje také četné kompenzační pomůcky. Nechybí ani metodika předepisování zdravotnických potřeb na poukaz u VZP.

ICT pomůcky pro tělesně postižené

Kapitola představuje kompenzační pomůcky využívající informační a komunikační technologie, které jsou určeny lidem s tělesným postižením. Jde o součást diplomové práce ICT sloužící jako kompenzační pomůcky pro handicapované, kterou Pavlína Rejlová obhájila na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Zachycuje aktuální stav k březnu 2008.

ICT pomůcky pro mentálně postižené

Příspěvek popisuje kompenzační pomůcky využívající informační a komunikační technologie, které jsou určeny lidem s mentálním postižením. Jde o kapitolu z diplomové práce ICT sloužící jako kompenzační pomůcky pro handicapované, kterou Pavlína Rejlová obhájila na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Zachycuje situaci k březnu 2008.

ICT kompenzační pomůcky pro zrakově postižené

Kapitola z diplomové práce Pavlíny Rejlové ICT sloužící jako kompenzační pomůcky pro handicapované, kterou obhájila na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové, poskytuje přehled o kompenzačních pomůckách, které jsou určeny pro těžce zrakově postižené osoby ke zmírnění informační bariéry.

Zdravotní potřeby

Internetový obchod Zdravotní potřeby.cz  nabízí mimo jiné rehabilitační pomůcky, pomůcky pro bezbariérový byt a koupelnu, kompenzační pomůcky pro tělesně postižené a ortopedicko-protetické pomůcky.

ICT pomůcky pro sluchově postižené

Příspěvek popisuje kompenzační pomůcky využívající informační a komunikační technologie, které jsou určeny lidem se sluchovým postižením. Jde o kapitolu z diplomové práce ICT sloužící jako kompenzační pomůcky pro handicapované, kterou Pavlína Rejlová obhájila na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové. Zachycuje situaci k březnu 2008.

První krok - zdravotnické pomůcky a služby

Rozsáhlá databáze na portálu První krok obsahuje více než 5800 položek.

Zdravotnické potřeby SETRANS

Široký sortiment výrobů v tomto e-shopu je rozdělen na zboží pro děti a zboží pro dospělé. Obsahuje i půjčovnu pomůcek nebo pomoc terénního poradce.

Firmy dodávající stomické pomůcky

Všechny  firmy uvedené na webu České ILCO - sdružení stomiků ČR dodávají kompletní sortiment jednodílných a dvoudílných pomůcek v různých tvarech, velikostech a barvách, které se odlišují konstrukčním provedením, konstrukcí filtru a uzamykacího systému. Vedle pomůcek pro kolostomiky, ilestomiky a urostomiky firmy dodávají pestrou škálu prostředků na čištění, ošetřování a ochranu kůže a různých doplňků (pásky, pohlcovače pachů, irigační soupravy, vkládací kroužky, ...).

Infoposel.cz - Pomůcky

Katalog dodavatelů pomůcek na informačním systému pro zdravotně postižené Infoposel.cz má velmi jemné členění podle typu pomůcky do 80 skupin a 125 podkategorií. Vyhledávat v něm lze i podle krajů.

Pomůcky - Liga za práva vozíčkářů

Adresář dodavatelů kompenzačních pomůcek má následující členění: antidekubitní pomůcky, asistenční psi, elektrické tříkolky a skútry, inkontinence, invalidní vozíky, oděvy a obuv na míru, ostatní pomůcky, pomůcky pro děti, pomůcky pro komunikaci, rehabilitační přístroje, zvedáky. Sekce obsahuje také informace o financování pomůcek a úhradách zdravotních pojišťoven.

Firmy dodávající náročné elektronické pomůcky na bázi PC

Seznam dodavatelů pomůcek pro zrakově postižené na stránkách Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých.

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku