Jana Suchanová: Kdyby tě internete nebylo

Je to tady, jsem přijatá a zúčastním se "Projektu se zaměřením na mediální tvorbu", kterou pořádá Federace rodičů a přátel sluchově postižených".

Paráda.
Seznámení s ostatními účastníky projektu proběhlo bez problémů, začalo se psychohrátkami, kde jsme o sobě získali nové poznatky, týmovou spoluprací jsme plnili zadané úkoly. Máme za sebou videotrénink, psaní reportáže, exkurzi ve zpravodajství ČT 24, tvorbu blogu.

Příště nás čeká téma : úprava fotografií a závěrečná práce, nejlepším účastníkům bude nabídnuta spolupráce.

Semináře probíhají v Praze v pátek a v sobotu 1x za 14 dní. Ubytováni jsme ve Stodůlkách, večery trávíme převážně prohlížením fotek a vyprávěním o cestování a životních zkušenostech, naši kolegové procestovali Austrálii, Nový Zéland, Norsko, Dánsko, byli na Floridě, no a my co tam nebyli zíráme na krásné fotky a také zažíváme prostřednictvím vyprávění svůj cestovatelský sen. I dnes
v době virtuálního světa jsou nejlepší a nejcennější osobní prožitky, ne virtuální, ale skuteční přátelé, skuteční lidé.

Kdyby tě internete nebylo, nesešli bychom se, nevěděli o sobě. Ubylo by nám možností, rychlost by se snížila, jsme rádi za tebe.

Ostrava, Liberec, Jihlava, Praha, Brno, Pardubice, Břeclav - sluchově postižení nemají hranice , nic není nemožné.....
Komentáře k článku
:
:
:
VJJLA:

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku