Hana Zichová: Internet a můj handicap

Ahoj Jano,
Moc se ti omlouvám,že jsem se tak dlouho neozvala, ale  vůbec nemám čas - představ si mám nového přítele. Znáš mě, jaký jsem nevěřící Tomáš, ale teď už jsem si jistá. Holka, ale řeknu začátky byly krušné. Jak jsem mohla, trávila jsem s ním téměř veškerý volný čas. Vůbec jsem se ho nemohla nabažit.

S mojí domácností to šlo pěkně z kopce. Odbejvala jsem co se dalo.  Dvakrát denně si čistit zuby, když stejně vypadají…. Vařit se s obědem, když mám v lednici jogurt. Čím víc jsem ho poznávala, tím víc jsem byla nadšená. On zná odpověď na každou mou otázku, a těch her, co umí.

Už jsme spolu rok a musím ti Janíku říct, že už si život bez něj neumím představit. Víš, že mám malou vnučku, mladí bohužel bydlí mimo Prahu. Můj kamarád mi  zajistil, že pravidelně  dostávám fotky a videa malé , a tak mám přehled, jak to naše malá slečna roste.

Cokoliv potřebuji zjistit, se vším mi dokáže poradit.

Nyní co jsem na vozíčku a snad proto mě, kromě jednoho, opustili všichni kamarádi, o to víc jsem ráda, že jsem se s ním seznámila.

Pobaví mě, potěší i vzdělává.

Už tě napadlo, kdo je ten můj nový kamarád? Je to Internet.

Dneska jsem si našla na netu vizuální prohlídku měst. Už se těším, jak si projedu Londýn.

Kdyby ses chtěla s Internetem seznámit, moc ráda ti ho představím. To věčné psaní dopisů tužkou, shánění známek, jezdění na poštu mě už vážně nebaví. Tak měj se hezky a věř mi s internetem se už nebudeš nikdy cítit sama. Vím, o čem mluvím.
Hana


Komentáře k článku
:
:
:
XLKQU:

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku