Portál Burza práce

Rudolf Kubík z Konta Bariéry představil nový portál Burza práce, který soustřeďuje nabídky zaměstnání pro osoby se zdravotním postižením.
Konto BARIÉRY chce napomoci zdravotně postiženým lidem k lepšímu uplatnění na trhu práce. Podstatně by k tomu měl přispět nový portál Burza práce, který je umístěn na webových stránkách www.kontobariery.cz/burzaprace. Portál obsahuje databázi pracovních nabídek a životopisů uchazečů. Zájemci si mohou nechat nabídky zasílat prostřednictvím elektronické pošty. Jsou zde i praktické rady, např. si můžete nechat vytvořit vlastní strukturovaný životopis, firmy si mohou nechat spočítat, jak se jim finančně vyplatí zaměstnávat osoby s postižením.
 
Burza práce logicky navazuje na dlouholetou činnost Konta BARIÉRY v oblasti vzdělávání handicapovaných, kdy bylo během 10 let vyškoleno více než 5000 klientů. Školení probíhají v našich 14 počítačových centrech, která jsme vybudovali za přispění generálního partnera společnosti Microsoft.
 
Proto také můžeme firmám nabídnout náš další projekt Universita 4G, který doplňuje Burzu práce. V rámci tohoto projektu školíme postižené pro firmy na míru nebo jim poskytujeme doplňkové vzdělání (například v oblasti ICT a jazyků), pokud nesplňují přesně požadavky dané pracovní pozice. Profily uchazečů si mohou firmy prohlížet právě na Burze práce.
 
Nabídka práce je zaměřena zejména na oblast počítačových technologií, ale uchazeč zde může samozřejmě nalézt i manuální práci. Nabídky jsou rozčleněny do jednotlivých oborů: Programování, Administrativa s PC, Telefonní podpora, Tvorba webu, Grafické práce, Účetnictví, Databáze ad.
 
Kontakt: Rudolf Kubík, rudolf.kubik@bariery.cz, 224 214 452
 
 

Sponzoři

Reklama

práce v čr práce v polsku